Náš príbeh

Agritec

Spoločnosť Agritec, spol. s r.o., spôsobí na slovenskom trhu od roku 2000. Vznikla odčlenením od českej materskej spoločnosti Agrotec, ktorá predávala poľnohospodársku techniku na Slovensku už od roku 1993. Po transformácii na Agritec, s r. o, sa nová spoločnosť rýchlo etablovala na trhu a zaradila k významným predajcom poľnohospodárskej techniky na Slovensku.

Agritec je osvedčeným predajcom poľnohospodárskej techniky takých renomovaných značiek, ako sú New Holland, Lemken, Amazone, Kuhn, Maschio Gaspardo či Hardi. V roku 2005 sa portfólio ponúkaných produktov rozšírilo o stavebnú techniku značky New Holland. Súčasťou širokej ponuky poľnohospodárskej techniky sú aj návesy a prívesy od PRONAR, ZDT, Molčík.

Od samého začiatku firma kladie dôraz na komplexnosť ponuky a spoľahlivý servis. Podnikateľom na pôde ponúka všetko, čo ako pestovatelia či chovatelia môžu potrebovať. Súčasťou tejto ponuky sú aj poľnohospodárske služby. Technika, ktorú Agritec ponúka, tvorí kompletný rad, z ktorého si môže vybrať malý farmár aj veľká poľnohospodárska firma. Samozrejmosťou je spoľahlivý servis na predané stroje opierajúci sa o kvalitnú servisnú a diagnostickú techniku.

Keďže svet poľnohospodárskej techniky sa neustále mení a trh zaplavujú stále nové, dokonalejšie a výkonnejšie stroje, je nevyhnutné zorientovať sa v tejto ponuke. Agritec je pripravený poskytnúť každému zákazníkovi kvalifikované odborné poradenstvo.

Rólunk

Agritec

A somorjai székhelyü Agritec,spol. s r. o. 2000-ben jött létre. Mezőgazdasági és építészeti gépek forgalmazásával, illetve azok szervizelésével, pótalkatrész ellátásával és mezőgazdasági , építészeti szolgaltatással foglalkozik. Kínálatunkban a kis és a nagy gazda is megtalálhatja az igényeihez mérten a számára megfelelő erőgépet és szerszámot. Cégünk fennállásának 19 éve alatt számos partneri, baráti kapcsolat alkult ki mezőgazdászainkkal, ami cégünk megbízhatóságát, rugalmasságát, szakmai hozzáértését tükrözi. Ezt az üzletpolitikát követve állunk továbbra is a már meglévő, illetve az új partnereink, gazdászaink rendelkezésére. A cégünk által forgalmazott termékek közé tartoznak: New Holland, Case, Lemken,AJG AGROGÉP, Helti, Hardi,Bogballe,Optigép, Oros, Pronar,Maschio Gaspardo